System dedykowany do domów energooszczędnych

Okna tarasowe CORVISION

Okna tarasowe Entermatic Corvision to wielkoformatowe przeszklenia zaprojektowane z ekstremalnie smukłych profili. Okna tarasowe Corvision Plus minimalistyczne w swej budowie uzyskują stosunek szyby na poziomie 94%. Pozwala to na maksymalne doświetlenie przy jednoczesnej minimalizacji widocznych przekrojów aluminium. Istotną cechą tego systemu jest możliwość pełnego ukrycia ościeżnic na całym obwodzie, natomiast szerokość środkowego słupka to zaledwie 25mm. System ten umożliwia wprowadzenie rozwiązania GALANDAGE, zaprojektowanego, aby uzyskać przejście na pełną szerokość otworu, poprzez schowanie skrzydła w komorach w ścianie budynku.

Zastosowanie

System drzwi tarasowych Corvision jest dedykowany do obiektów o zrównoważonej architekturze cechującej się doskonałą kombinacją parametrów i funkcji. System Entermatic Corvision jest zaprojektowany z myślą o ludziach chcących wykorzystać maksymalnie przestrzeń.
Okna te tworzą harmonijne połączenie między wnętrzem a otoczeniem zewnętrznym, pozwalając na cieszenie się pięknymi widokami i łatwy dostępem do tarasu, ogrodu czy patio.
SZEROKI WYBÓR KOLORYSTYCZNY
Paleta RAL, kolory strukturalne, Wood Colour Effect (kolory drewnopodobne), Loft View (kolory imitujące kamienne powierzchnie), anody, bikolor.
SZEROKI WYBÓR PRZESZKLEŃ
Okna CORVISION mogą być wyposażone nie tylko w szyby zapewniające optymalną temperaturę w pomieszczeniach, wysoką przepuszczalność światła i zmniejszające koszty ogrzewania, ale także w szkło o zmiennej przezierności, czy szkło o różnych odcieniach kolorystycznych.
Cechy ogólne:
system aluminiowy z kompozytową przekładką termiczną
głębokość ościeżnicy 180 mm
głębokość skrzydła 56 mm
grubość szklenia do 56 mm
Wyposażenie standardowe:
pakiet trzyszybowy
wersja ocieplenia +
okucie dedykowane do systemów aluminiowych
ukryte okucia
ciepła ramka kompozytowa
komorowa przekładka termiczna 
brak widocznej klamki
Opcje dodatkowe:
możliwe kombinacje do 6 skrzydeł jezdnych
obsługa za pomocą automatu
kontaktrony
profile podokienne i odwadniające
klamka dwustronna
możliwość zastosowania szyby o podwyższonej izolacji akustyczne, laminowanych, przeciwsłonecznych

Nieograniczone możliwości konstrukcyjne

System okien CORVISION, dzięki szerokiej gamie technicznych rozwiązań i profili dodatkowych umożliwia konstruowanie wszelkich rozwiązań narożnych. Szeroki wybór kolorystyczny paleta RAL, kolory strukturalne, anody, bikolor.