System dedykowany do domów energooszczędnych

Drzwi Scala

Drzwi Scala łączą w sobie doskonałą jakość wykonania z nowoczesnym designem, tworząc harmonijną i elegancką estetykę w Twoim domu. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i wysokiej jakości materiałów są nie tylko trwałe, ale również dopasowane do wymogów inteligentnego budownictwa. Ich wykończenie za pomocą subtelnych detali takich jak spieki ceramiczne, farby imitujące beton, czy styl loftowy sprawi, iż każdy znajdzie idealne rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb.

Zastosowanie

Drzwi Scala to nie tylko praktyczne elementy architektoniczne, ale również wyraz nowoczesnego stylu i elegancji w Twoim domu. Ich czyste linie, minimalistyczny design i nowoczesne wykończenie doskonale wpisują się w trendy współczesnych projektów.
Poza aspektem wizualnym, drzwi z linii Scala mogą być wyposażone w zaawansowane systemy zamykania i kontroli dostępu, co zwiększa poziom bezpieczeństwa rezydencji. Wysoka izolacja termiczna i akustyczna zapewnia komfortowe warunki wewnątrz budynku, a także pomaga w oszczędności energii.
DOSKONAŁE PARAMETRY TERMICZNE
Drzwi Entermatic cechują się wysokimi parametrami izolacyjnymi, chronią przed hałasem, wysokimi i niskimi tempera - turami oraz niekorzystnymi warunkami pogodowymi.
SZEROKI WYBÓR KOLORYSTYCZNY
Paleta RAL, kolory strukturalne, Wood Colour Effect (kolory drewnopodobne), Loft View (kolory imitujące kamienne powierzchnie), anody, bikolor.
Cechy ogólne:
całkowita grubość drzwi 75 mm
panel drzwiowy zlicowany obustronnie z ościeżnicą drzwi
trójkomorowa budowa profilu
profile posiadają przekładkę termiczną
drzwi posiadają potrójny system doszczelnienia na połączeniu rama skrzydło oraz podwójny na połączeniu próg skrzydło
próg z przegrodą termiczną
niewidoczne odwodnienia
Wyposażenie standardowe:
zawiasy rolkowe
pionowy pochwyt ze stali nierdzewnej
wewnętrzna klamka ze stali nierdzewnej
rozeta pierścieniowa
wkładka antywłamaniowa
zasuwnica samoryglująca w pięciu punktach (hakowo-ryglowa)
Opcje dodatkowe:
zawiasy ukryte
możliwość zastosowania doświetli
możliwość zastosowania dodatkowych doszczelnień profili
ukryty samozamykacz
próg opadający
kontrola dostępu
Large Image
Small Image 1 Small Image 2 Small Image 3

Konstrukcja

Konstrukcja drzwi panelowych Scala bazuje na systemie termoizolowanych profili aluminiowych o głębokości zabudowy 75 mm. Trzykomorowa budowa profili z przekładką termiczną oraz innowacyjnym system uszczelnienia środkowego pozwalają drzwiom Scala łączyć w sobie wysoką izolacyjność cieplną z zaletami atrakcyjnego wzornictwa i bogatego wyposażenia.

Wypełnienie drzwi stanowi panel aluminiowy wyposażony we wkład termiczny, który tworzy jedną płaszczyznę z ościeżnicą.

Poznaj modele drzwi z linii Scala