System dedykowany do domów energooszczędnych

Drzwi Virgo

Drzwi Virgo charakteryzują się zlicowaną płaszczyzną od strony zewnętrznej, która nada nowoczesnego charakteru dla każdego domu. Ich wykończenie za pomocą najlepszych materiałów, takich jak spieki ceramiczne, stal szlachetna – nierdzewna, eleganckie pochwyty, nowoczesne okucia, czy wreszcie subtelne podświetlenie podkreśli ich wyjątkowość.

Zastosowanie

Drzwi Virgo to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących eleganckich, trwałych i funkcjonalnych drzwi, które doskonale wpisują się w charakter współczesnych domów.
Nasze drzwi Virgo są nie tylko estetyczne, ale także niezwykle trwałe i funkcjonalne. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, są odporne na warunki atmosferyczne oraz działanie czasu, co zapewnia długotrwałą użyteczność
Dodatkowo, dzięki zaawansowanym systemom izolacyjnym, nasze drzwi zapewniają doskonałą ochronę przed utratą ciepła i hałasem z zewnątrz, tworząc komfortową atmosferę wewnątrz budynku.
DOSKONAŁE PARAMETRY TERMICZNE
Wypełnienie drzwi stanowi panel aluminiowy wyposażony we wkład termiczny, który tworzy zlicowaną płaszczyznę z ościeżnicą od strony zewnętrznej.
SZEROKI WYBÓR KOLORYSTYCZNY
Paleta RAL, kolory strukturalne, Wood Colour Effect (kolory drewnopodobne), Loft View (kolory imitujące kamienne powierzchnie), anody, bikolor.
Cechy ogólne:
całkowita grubość drzwi 75 mm
panel drzwiowy zlicowany jednostronnie z ościeżnicą drzwi
trójkomorowa budowa profilu
profile posiadają przekładkę termiczną
drzwi posiadają potrójny system doszczelnienia na połączeniu rama skrzydło oraz podwójny na połączeniu próg skrzydło
próg z przegrodą termiczną
niewidoczne odwodnienia
Wyposażenie standardowe:
zawiasy rolkowe
pionowy pochwyt ze stali nierdzewnej
wewnętrzna klamka ze stali nierdzewnej
rozeta pierścieniowa
wkładka
zasuwnica samoryglująca w pięciu punktach (hakowo-ryglowa)
Opcje dodatkowe:
wkładka antywłamaniowa
zawiasy ukryte
możliwość zastosowania doświetli
możliwość zastosowania dodatkowych doszczelnień profili
ukryty samozamykacz
próg opadający
kontrola dostępu
Large Image
Small Image 1 Small Image 2 Small Image 3

Konstrukcja

Konstrukcja drzwi panelowych Virgo bazuje na systemie termoizolowanych profili aluminiowych o głębokości zabudowy 75 mm. Trzykomorowa budowa profili z przekładką termiczną oraz innowacyjnym system uszczelnienia środkowego czynią drzwi Virgo niezawodnymi przez wiele lat. Drzwi te łączą niezawodność działania z nowoczesnym i wysokiej jakości designem.
Wypełnienie drzwi stanowi panel aluminiowy wyposażony we wkład termiczny, który tworzy zlicowaną płaszczyznę z ościeżnicą od strony zewnętrznej.

Poznaj modele drzwi z linii Virgo