System dedykowany do domów energooszczędnych

Okna MAX Modern

Okna aluminiowe MAX Modern to rozwiązanie trójkomorowe, system z izolacją termiczną charakteryzujący się gładką i niską linią profila. Dzięki takiej konstrukcji możemy zapewnić maksymalny dopływ światła słonecznego poprzez zwiększenie powierzchni szklenia. Specyficzny kształt ramy skrzydła upodabnia całe okno do konstrukcji stalowych i nadaje im przez to industrialny, nowoczesny charakter. Główną cechą tego systemu jest smukła budowa (widoczne od zewnątrz jedynie 35 mm ościeżnicy i 35 mm skrzydła).

Zastosowanie

Okna aluminiowe Max Modern to połączenie nowoczesnej stylistyki i subtelnej geometrii, która znajdzie zastosowanie zarówno w nowych budynkach, jak i tych poddanych renowacji. Minimalistyczny kształt, chłodne w odbiorze powierzchnie oraz ukryte zawiasy nie zaburzające odbioru linii profili to kwintesencja wyjątkowych okien.
UKRYTE ZAWIASY
W okna aluminiowych MAX Modern zastosowano ukryte zawiasy, które w żaden sposób nie odciągają uwagi od nowoczesnego wyglądu stolarki.
SZEROKI WYBÓR PRZESZKLEŃ
Okna MAX Modern mogą być wyposażone nie tylko w szyby zapewniające optymalną temperaturę w pomieszczeniach, wysoką przepuszczalność światła i zmniejszające koszty ogrzewania, ale także w szkło o zmiennej przezierności, czy szkło grzewcze.
Cechy ogólne:
trójkomorowy system aluminiowy
głębokość ościeżnicy 75 min
głębokość skrzydła 84 mm
grubość szklenia 16 - 68 mm
nowoczesna listwa 
Wyposażenie standardowe:
pakiet trzyszybowy
potrójny system uszczelek
wersja ocieplenia i+
okucie dedykowane do systemów aluminiowych
ukryte okucia
ciepła ramka kompozytowa
komorowa przekładka termiczna
klamka aluminiowa w kolorze stolarki
Opcje dodatkowe:
ukryte odwodnienia
kontaktrony
profile podokienne
zatrzask balkonowy z pochwytem
możliwość zastosowania szyby o podwyższonej izolacji akustyczne, laminowanych, przeciwsłonecznych
szprosy

Nieograniczone możliwości konstrukcyjne

System MAX Modern dzięki szerokiej gamie technicznych rozwiązań i profili dodatkowych umożliwia konstruowanie wszelkich rozwiązań kontowych (zmiennokątowe, ukośne, naroża całoszklane).
Szeroki wybór kolorystyczny paleta RAL, kolory strukturalne, Wood Colour Effect (kolory drewnopodobne), Loft View (kolory imitujące kamienne powierzchnie), anody, bikolor.