O nas

Firma Entermatic Polska Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji stolarki otworowej. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie okien, drzwi, ogrodów zimowych, fasad i wielu innych systemów wykonanych na bazie profili aluminiowych. Produkty Entermatic to elastyczny wybór dla klientów z wizją.
Nasza firma działa na rynku od ponad jedenastu lat, zdobywając zaufanie kooperantów dzięki niezawodności, innowacyjności i profesjonalizmowi.

Strategia rozwoju

Ciągle doskonalimy naszą działalność i procesy, skupiając się na konkretnych celach. Podążamy naprzód, kierując się własną ścieżką. Odważnie stawiamy sobie wysokie cele, dążąc do zajęcia czołowej pozycji na rynku. Wierzymy, że nasze zaangażowanie w produkt, jakość i elastyczność doprowadzą nas tam, gdzie pragniemy być.

Siła doświadczenia

Jesteśmy przekonani, że sukces każdego przedsięwzięcia zaczyna się od solidnego fundamentu, a naszym fundamentem jest zespół doświadczonych specjalistów, którzy pomogą w realizacji Twoich celów.
Analizujemy potrzeby naszych klientów i na ich podstawie proponujemy właściwe rozwiązania. Wspólnie się rozwijamy dopasowując się do Ich potrzeb.
Józef Doliński – Dyrektor działu handlowego