Rolety dla wymagających

Rolety nadstawne Box

Przemyślana konstrukcja rolet BOX pozwala na uzyskanie wielu wariantów rolet naokiennych. W zależności od budowy skrzynki, rolety BOX można zabudować całkowicie, z zewnątrz, od wewnątrz lub pozostawić skrzynkę niezabudowaną. Systemy rolet BOX mają możliwość integracji z moskitierą. Takie kompleksowe rozwiązanie gwarantuje skuteczne zabezpieczenie przed insektami latem, przy jednoczesnej ochronie wnętrza pomieszczeń przed utratą ciepła zimą.

Zastosowanie

Rolety podtynkowe BOX przeznaczone są do stosowania w nowo wznoszonych budynkach.
Rolety BOX idealnie nadają się do montażu z oknami PCV, gdyż dzięki zastosowaniu prowadnic PCV okleja się zarówno rolety, jak i okna tymi samymi kolorystycznymi foliami.
Estetyka wykończenia
Rolety w nadstawnym systemie Box posiadają szeroką paletę możliwości kolorystycznych i wzorniczych, pozwalającą na dostosowanie ich wyglądu do indywidualnych upodobań inwestorów. Oferta dekorów obejmuje nową generację folii Woodec, będącą wiernym odwzorowaniem wyglądu i charakteru prawdziwego drewna, w połączeniu z wysoką odpornością i właściwościami użytkowymi.
Oszczędność energii
Rolety w systemie Box charakteryzują się precyzyjnym spasowaniem, odpowiednią grubością elementów obudowy oraz specjalnie zaprojektowanym ociepleniem wewnętrznym. Ich konstrukcja zapobiega przenikaniu ciepła oraz eliminuje powstawanie ewentualnych mostków termicznych.
Cechy ogólne:
system montowany pomiędzy oknem, a nadprożem
skrzynka rolety wykonana z wysoko gatunkowego PCV
klapa rewizyjna z dostępem od środka budynku
w standardzie zastosowano aluminiowy kątownik podtynkowy
pancerz PA39
prowadnica PCV w okleinie identycznej jak okleina okna.
w standardzie zastosowano odbojnik zabezpieczające przed przesuwaniem się pancerza w skrzynce
w standardzie zastosowano dolne zabezpieczenie prowadnicy
szeroka gama silników oraz elektroniki sterującej
możliwość zastosowania moskitiery rolowanej

Ikona trwałości

Napęd KLIMT, to silnik radiowy polecany do rolet BOX. Dzięki zastosowaniu ogranicznika elektronicznego oraz funkcji wykrywania przeszkód w obu kierunkach, rolety wyposażone w napęd KLIMT zapewniają komfort użytkowania na długie lata.