Rolety dla wymagających

Rolety Standard

Największą zaletą rolet podtynkowych Standard są świetne parametry izolacji termicznej. Sposób montażu nie ingeruje w konstrukcję okna i ściany, dzięki czemu nie narusza bilansu energetycznego budynku. Rolety podtynkowe w systemie Standard wyróżnia przemyślana konstrukcja, gwarantująca komfort użytkowania oraz trwałość produktu. System wpisuje się w ramy nowoczesnego i energooszczędnego budownictwa, spełniając potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Zastosowanie

Rolety podtynkowe Standard przeznaczone są do stosowania w nowo wznoszonych budynkach.
Rolety Standard idealnie nadają się do montażu z oknami PCV, gdyż dzięki zastosowaniu prowadnic PCV okleja się zarówno rolety, jak i okna tymi samymi kolorystycznymi foliami.
Bogata gama kolorystyczna
Szeroka paleta oklein dekoracyjnych w jednolitych i drewnopodobnych kolorach również w wariantach Woodec, będących wiernym odwzorowaniem wyglądu i charakteru prawdziwego drewna, w połączeniu z wysoką odpornością oraz właściwościami użytkowymi.
Komfortowa temperatura
Pancerz rolety wspomaga utrzymanie przyjemnej temperatury latem, odbijając promienie słoneczne, a zimą tworzy tzw. “poduszkę powietrzną”, która ogranicza utratę ciepła z wnętrza pomieszczeń.
Cechy ogólne:
system montowany po zewnętrznej stronie okna
konstrukcja skrzynki wykonana z wysokogatunkowego aluminium
klapa rewizyjna aluminiowa, w standardzie lakierowana na kolor 9016
w standardzie zastosowano aluminiowy kątownik podtynkowy
pancerz PA 39
prowadnica PCV w okleinie identycznej jak okleina okna
w standardzie zastosowano odbojnik zabezpieczające przed przesuwaniem się pancerza w skrzynce
szeroka gama silników oraz elektroniki sterującej
możliwość zastosowania moskitiery rolowanej

Steruj z QBE SMART HOME

QBE SMART HOME to centrala, dzięki której w sposób najbardziej ekonomiczny zintegrujemy bezprzewodowo swoje rolety, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wyjątkowość systemu QBE polega na tym, że w dowolnym momencie można dodawać nowe systemy sterujące. Modułowe i łatwe do rozbudowania rozwiązanie umożliwiające kontrolę wszystkich urządzeń znajdujących się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu.