System dedykowany do domów energooszczędnych

Okna TOP 75

Okna aluminiowe TOP 75 to trójkomorowy system okienny przeznaczony do konstruowania przeszkleń o podwyższonej izolacyjności termicznej. Podstawą okien Top 75 są kształtowniki ram o głębokości 75 mm. Szeroki wybór dodatkowych elementów w ramach systemu TOP 75 umożliwia projektowanie nowoczesnych okien i witryn charakteryzujących się wysoką funkcjonalnością.

Zastosowanie

Okna aluminiowe TOP 75 to system przeznaczony do konstrukcji przeszkleń w zabudowie jednorodzinnej lub wielorodzinnej oraz budynkach użyteczności publicznej, gdzie wymagane są określone parametry cieplne i funkcjonalne.
UKRYTE ZAWIASY
W oknach aluminiowych TOP 75 zastosowano ukryte zawiasy, które w żaden sposób nie odciągają uwagi od nowoczesnego wyglądu stolarki.
SZEROKI WYBÓR PRZESZKLEŃ
Okna TOP 75 mogą być wyposażone nie tylko w szyby zapewniające optymalną temperaturę w pomieszczeniach, wysoką przepuszczalność światła i zmniejszające koszty ogrzewania, ale także w szkło o zmiennej przezierności, czy szkło grzewcze.
Cechy ogólne:
trójkomorowy system aluminiowy
głębokość ościeżnicy 75 min
głębokość skrzydła 84 mm
grubość szklenia 16 - 65 mm
nowoczesna listwa 
możliwość bezpiecznego szklenia od zewnątrz przy witrynach
Wyposażenie standardowe:
pakiet trzyszybowy
potrójny system uszczelek
wersja ocieplenia i+
okucie dedykowane do systemów aluminiowych
ukryte okucia
ciepła ramka kompozytowa
klamka aluminiowa w kolorze stolarki
Opcje dodatkowe:
uszczelka centralna wykonana z XPET
ukryte odwodnienia
kontaktrony
profile podokienne
niski próg, przy oknach balkonowych
zatrzask balkonowy z pochwytem
możliwość zastosowania szyby o podwyższonej izolacji akustyczne, laminowanych, przeciwsłonecznych

Nieograniczone możliwości konstrukcyjne

System TOP 75, dzięki szerokiej gamie technicznych rozwiązań i profili dodatkowych umożliwia konstruowanie wszelkich rozwiązań kontowych (zmiennokątowe, ukośne, naroża całoszklane).
Szeroki wybór kolorystyczny paleta RAL, kolory strukturalne, Wood Colour Effect (kolory drewnopodobne), Loft View (kolory imitujące kamienne powierzchnie), anody, bikolor.