System dedykowany do domów energooszczędnych

Okna TOP INVISBLE

Okna Aluminiowe TOP INVISBLE to trójkomorowy system z izolacją termiczną charakteryzujący się specjalnie zaprojektowanym kształtem ramy, kryjącym w całą wysokość profilu skrzydła. System ukrytego skrzydła to preferowane przez projektantów rozwiązanie umożliwiające „krycie okien” w zabudowie aluminiowo – szklanej; dzięki zastosowaniu tego typu rozwiązania kwatery otwierane i stałe od strony zewnętrznej wyglądają identycznie.

Zastosowanie

Okna TOP INVISBLE to ukoronowanie ultra nowoczesnych projektów w budownictwie mieszkaniowym. W połączeniu z ukrytymi zawiasami okna TOP INVISBLE jeszcze bardziej podkreślają nowoczesny i spójny wygląd stolarki okiennej. To wybór dla tych, którzy cenią sobie wyjątkowy design w odsłonie minimalistycznej.
UKRYTE ZAWIASY
W okna aluminiowych TOP Invisible zastosowano ukryte zawiasy, które w żaden sposób nie odciągają uwagi od nowoczesnego wyglądu stolarki.
SZEROKI WYBÓR PRZESZKLEŃ
Okna TOP Invisible mogą być wyposażone nie tylko w szyby zapewniające optymalną temperaturę w pomieszczeniach, wysoką przepuszczalność światła i zmniejszające koszty ogrzewania, ale także w szkło o zmiennej przezierności, czy szkło grzewcze.
Cechy ogólne:
trójkomorowy system aluminiowy
głębokość ościeżnicy 75 min
głębokość skrzydła 79,5 mm
grubość szklenia 16 - 62 mm
nowoczesna listwa 
Wyposażenie standardowe:
pakiet trzyszybowy
potrójny system uszczelek
wersja ocieplenia i+
okucie dedykowane do systemów aluminiowych
ukryte okucia
ciepła ramka kompozytowa
komorowa przekładka termiczna 55 mm
klamka aluminiowa w kolorze stolarki
Opcje dodatkowe:
ukryte odwodnienia
kontaktrony
profile podokienne
zatrzask balkonowy z pochwytem
możliwość zastosowania szyby o podwyższonej izolacji akustyczne, laminowanych, przeciwsłonecznych

Nieograniczone możliwości konstrukcyjne

System TOP INVISBLE, dzięki szerokiej gamie technicznych rozwiązań i profili dodatkowych umożliwia konstruowanie wszelkich rozwiązań kontowych (zmiennokątowe, ukośne, naroża całoszklane).
Szeroki wybór kolorystyczny paleta RAL, kolory strukturalne, Wood Colour Effect (kolory drewnopodobne), Loft View (kolory imitujące kamienne powierzchnie), anody, bikolor.