System dedykowany do domów pasywnych

Okna TOP 90

Okna aluminiowe TOP 90 to nowoczesne rozwiązanie zapewniające doskonałą izolacyjność cieplną w standardzie budownictwa pasywnego. Dzięki głębokości profilu 90 mm, system ten jest liderem pod względem izolacyjności termicznej i właściwości fizycznych. Dzięki zastosowaniu komorowej przekładki termicznej o wysokości 55 mm, okna TOP 90 spełniają wymogi domów pasywnych. System ten posiada certyfikat Passive House Institute  w Darmstadt.

Zastosowanie

Okna aluminiowe Top 90 są zaprojektowane z myślą o rezydencjach w technologii pasywnej i energooszczędnej, które charakteryzują się minimalnym zużyciem energii na ogrzewanie i chłodzenie.
Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii izolacyjnych oraz niemal nieograniczonemu doborowi szklenia nasze okna spełniają najbardziej wymagające oczekiwania w tym zakresie.
UKRYTE ZAWIASY
W okna aluminiowych TOP 90 zastosowano ukryte zawiasy, które w żaden sposób nie odciągają uwagi od nowoczesnego wyglądu stolarki.
SZEROKI WYBÓR PRZESZKLEŃ
Okna TOP 90 mogą być wyposażone nie tylko w szyby zapewniające optymalną temperaturę w pomieszczeniach, wysoką przepuszczalność światła i zmniejszające koszty ogrzewania, ale także w szkło o zmiennej przezierności, czy szkło grzewcze.
Cechy ogólne:
trójkomorowy system aluminiowy
głębokość ościeżnicy 90 min
głębokość skrzydła 99 mm
grubość szklenia 16 - 83 mm
nowoczesna listwa 
możliwość bezpiecznego szklenia od zewnątrz przy witrynach
Wyposażenie standardowe:
pakiet trzyszybowy
potrójny system uszczelek
wersja ocieplenia i+
okucie dedykowane do systemów aluminiowych
ukryte okucia
ciepła ramka kompozytowa
komorowa przekładka termiczna 55 mm
klamka aluminiowa w kolorze stolarki
Opcje dodatkowe:
uszczelka centralna wykonana z XPET
ukryte odwodnienia
kontaktrony
profile podokienne
zatrzask balkonowy z pochwytem
możliwość zastosowania szyby o podwyższonej izolacji akustyczne, laminowanych, przeciwsłonecznych

Nieograniczone możliwości konstrukcyjne

System TOP 90, dzięki szerokiej gamie technicznych rozwiązań i profili dodatkowych umożliwia konstruowanie wszelkich rozwiązań kontowych (zmiennokątowe, ukośne, naroża całoszklane).
Szeroki wybór kolorystyczny paleta RAL, kolory strukturalne, Wood Colour Effect (kolory drewnopodobne), Loft View (kolory imitujące kamienne powierzchnie), anody, bikolor.